Košík0
Způsoby doručení
Dopravaod 159 Kč
Doprava zdarma od 2000 Kč

DAIWA BG Deep Sea 1,75m 100-300g

Daiwa přináší ucelenou řadu prutů, které jsou vhodné pro lov v Norsku, u Baltského moře,i v tropických vodách.
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
DAIWA BG Deep Sea 1,75m 100-300g
-3 %
Doporučujeme
Navíc se skvěle hodí k naší sérii BG navijáků. S modely Deep Sea řady BG nabízí DAIWA vynikající pruty pro hlubinný lov tresek, halibutů nebo okouníků. Očka a akce těchto extrémně robustních blanků byly dokonale přizpůsobeny potřebám různých technik hlubinného rybolovu s přirozenými i umělými nástrahami. Díky dlouhé přední části rukojeti máte dostatek síly na rychlé zdolání silných ryb. Prut BG Deep Sea má poněkud tužší blank, a tak se dokonale hodí k lovu ve velkých hloubkách s umělými nástrahami a pilkry – ideální na tresky a halibuty. Pro bezpečné upevnění i velmi těžkých multiplikátorů byly modely Deep Sea vybaveny sedlem navijáku DPS-H a bezpečnostním šroube

► HMC+® karbonový blank ► Spojka ► EVA rukojeť ► Sedlo navijáku s dvojitým šroubováním ► Titan-oxidová dvoupatková očka

Spirálový ovin podél celého blanku dělá z těchto BG prutů extrémně odolné kousky a přispívá k velké síle prutu, která je potřebná při lovu na otevřeném moři, kde podmínky nejsou vždy ideální. Sedlo navijáku má dvojité šroubení, aby se zabránilo nechtěné ztrátě těžkého navijáku. Naviják bude spolehlivě držet na svém místě.


 
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Záruční a pozáruční servis navijáků a el. multiplikátorů všech značek. Více info na +420 776 845 524.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.