Košík0
Způsoby doručení
Dopravaod 159 Kč
Doprava zdarma od 2000 Kč

Daiwa Megaforce pilk 2,4m 100-200g

Vynikající poměr cena - kvalita
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
Daiwa Megaforce pilk 2,4m 100-200g
-7 %
S novými pruty MEGAFORCE JIGGING DAIWA představuje moderní sérii prutů pro sezónu 2012, která byla navržena pro mořský rybolov zejména v Severním a Baltském moři, stejně jako pro lov v Norsku. Tyto pruty nabízí velmi jednoduché ovládání. Štíhlý karbonový blank je konstruován se středně měkkou špičkou, která je schopná pohltit všechny nárazy tresek a ostatních velkých ryb - perfektní pro použití pletených šňůr. Vzhledem k široké nabídce jednotlivých typů prutů pokrývá tato série téměř celou škálu mořského rybolovu. Verze 2.70m „Light Pilk“ - lehký pilker s nahazovací závaží 40-100g je perfektní pro lehčí umělé nástrahy a malé pilkery. Verze 2.25m s nahazovací zátěží až do 500g je ideální na těžký
Sedlo navijáku FUJI mořský rybolov s velkými pilkery a jigy - lov halibutů a velkých tresek

►► Kvalitní karbonový blank
►► Titan-oxidová očka odolná proti slané vodě
►► Rukojeť EVA odolná proti slané vodě
►► Speciální pevné očko
►► Moderní design
►► Polstrovaný obal

Komentáře k produktu

1|Milan Picek, 04.02.2013, 11:57
Jsem rád, že máte konečně tento prut v nabídce. Už ho mám od loňska a osvědčil se, takže budeme kupovat další 3ks. Posílám objednávku, díky.
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Nezapomeňte servisovat Vaše vybavení a to zejména el. multiplikátory a navijáky, i když letos do Norska nevyrazíte. Více info na +420 776 845 524.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.