Košík0
Způsoby doručení
Dopravaod 159 Kč
Doprava zdarma od 2000 Kč

Daiwa Shogun XR Capr 360cm/3lb očko 50mm 2 dílný

Kaprové pruty Daiwa Shogun XR nabízí výjimečné nahazovací vlastnosti - extrémně lehký a první očko od navijáku je průměru 50mm, což ocení rybáři, kteří odhazují na extrémní vzdálenosti.
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
Daiwa Shogun XR Capr 360cm/3lb očko 50mm 2 dílný
Novinky
2 dílné kaprové pruty Daiwa Shogun XR nabízí výjimečné nahazovací vlastnosti a extrémně lehký, štíhlý blank. Prémiový HMC + karbonový blank se okamžitě po náhozu navrací do původní polohy a umožňuje vám tak daleké a přesně cílené nahazování. Prut má velmi rychlou a výraznou akci špičky, zatímco jeho silná páteř poskytuje enormní silové rezervy pro zdolávání Vašich úlovků. Prut Daiwa Shogun XR je perfektně vyvážený a má veškeré vlastnosti, které očekáváte od prémiového kaprového prutu, který Vám vyvíjeli přední angličtí kapraři a který byl delší dobu testován než byl schválen předními kapraři z celé Evropy. Prut Daiwa Shogun XR byl vybaven originálním Fuji sedlem navijáku, HMC karbonovým blankem, titan-oxidovými dvoupatkovými očky, především první očkem od navijáku o průměru 50mm, což ocení rybáři, kteří odhazují na extrémní vzdálenosti, prémiovou rukojetí EVA.
  • HMC+® karbonový blank
  • Extra štíhlý blank
  • Fuji® sedlo navijáku
  • Titan-oxidová dvoupatková očka
  • 50mm první očko
Délka360cm
Gramáž3lb
Materiál rukojeti prutuEVA materiál
Počet dílů2
Počet oček6
Transportní délka188cm
Váha

Komentáře k produktu

Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Nezapomeňte servisovat Vaše vybavení a to zejména el. multiplikátory a navijáky, i když letos do Norska nevyrazíte. Více info na +420 776 845 524.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.