Košík0
Způsoby doručení
Dopravaod 159 Kč
Doprava zdarma od 2000 Kč

Daiwa Tanacom Quick Grip M.S. 2.1m 400-1000g

Prut navrhl Michal Simčo ve spolupráci s konstruktéry firmy Daiwa
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
Daiwa Tanacom Quick Grip M.S. 2.1m  400-1000g
-9 %
Novinky
První série tohoto prutu získala prestižní ocení uživatelů rybolovnorsko.cz
http://www.rybolovnorsko.cz/index.php?text=320-nejoblibenejsi-produkty-2011
Druhá série oblíbeného pilkrovacího prutu z dílny Daiwa. Uvedení tohoto prutu na trh předcházela série zátěžových testů v extrémních podmínkách zimního rybolovu na ostrově Soroya. Prut navrhl Michal Simčo ve spolupráci s konstruktéry firmy Daiwa, který zde zhodnotil svoje bohaté zkušenosti s rybolovem v Norsku. Elegantní štíhlý a houževnatý blank oceníte při zdolávání velkých ryb i při vedenení nástrahy. Prut má velmi citlivou špici, kteráb rozpozná každý záběr. Na výrobu byly použity pouze kvalitní komponenty firmy ALPS. Očka jsou z nerezové oceli LTC bez keramické výplně. Sedlo navijáku je hlíníkové pro zdolání těch největších ryb. Sedlo je v místě umístění navijáku sploštělé, aby se omezilo vyklání multiplikátoru na maximum. Ručka prutu má v horní části hřejivou pěnovku EVA pro komfortní úchop. Ve spodní část ručky došlo ke zkrácení délky, aby se dostal multiplikátor blíže k tělu, pro lehčí manipulaci. 9ks nerezových oček vám dokonale rozloží akci při zdolávání. Tento prut si hravě poradí se zdoláním 100kg ryby.

 

Komentáře k produktu

1|Franta Nejdek, 01.10.2019, 08:03
Měl jsem předchozí generaci, ale kámoš mě ho zlomil ve dveřích u auta. Pořídil jsem tento a jsem moc spokojený. Řekl bych, že je ještě tenší a lehčí, přitom úžasně tuhý a fakt snese až 900g pilkry. Špice velmi citlivá, což oceňuji hlavně při lovu štikozubců.
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Záruční a pozáruční servis navijáků a el. multiplikátorů všech značek. Více info na +420 776 845 524.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.