Košík0
Způsoby doručení
Dopravaod 159 Kč
Doprava zdarma od 2000 Kč

Garmin Fenix

Outdoor hodinky s GPS, barometrem, výškoměrem, teploměrem a dlouhou životností baterie
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
Garmin Fenix
-20 %
Outdoorové hodinky Garmin fenix jsou vybaveny vysocecitlivým GPS přijímačem, který zaručuje rychlý a spolehlivý příjem družicového signálu i v obtížných podmínkách. GPS přijímač je doplněn vestavěným výškoměrem, barometrickým čidlem s automatickou kalibrací a 3D elektronickým kompasem. Hodinky ale nenabízejí jen základní funkce, jako většina outdoorových hodinek. Mají k dispozici plnohodnotné navigační funkce, mezi které patří možnost ukládání pozic v terénu, zpětná navigace po prošlé trase, možnost zobrazení mapy nebo podpora oblíbené hry Geocaching. Data z paměti hodinek je možné jednoduše sdílet s ostatními pomocí standardního USB propojení s počítačem, bezdrátového ANT+ propojení s outdoorovými navigacemi Garmin nebo pomocí technologie Bluetooth, díky které je Garmin fenix schopen se propojit s vybranými smartphony. V neposlední řadě je potřeba zmínit neuvěřitelnou výdrž vestavěného akumulátoru, který je schopen udržet hodinky v chodu až 50 hodin při zapnutém GPS přijímači, nebo až 6 týdnů ve funkci hodinek.

Hodinky jsou i přes řadu obsažených funkcí vybaveny přehledným, strukturovaným menu a možností plného uživatelského přizpůsobení počtu a obsahu veličin, které se zobrazují na displeji.Garmin fenix tak může plnit funkci jednoduchých hodinek, velice dobrého sporttesteru, GPS navigace nebo vynikajícího outdoorového nástroje, který je schopen spolehlivě měřit, zobrazit a také zaznamenat více veličin, než si jen dokážete představit. Záznam z Garmin fenixu je možné jednoduše zobrazit nad mapou a sdílet s ostatními pomocí on-line serveru Garmin Connect a v případě potřeby i měřené údaje podrobně vyhodnotit.

Hodinky Garmin fenix nabízejí možnost připojení bezdrátového ANT+ snímače srdečního tepu, ANT+ snímače kadence a poprvé i možnost připojení externího ANT+ teplotního senzoru pro přesné měření venkovní teploty. Teplotní senzor si tak můžete připnout na botu při lyžování, na kolo během cyklistiky nebo na batoh v průběhu vysokohorské tůry.

Na první pohled robustní tělo nových hodinek se vyznačuje mimořádnou odolností. Garmin fenix je odolný proti vodě, vibracím či nárazům do 6g a taktéž vůči běžnému poškrábání. Hodinky poskytují přesný čas řízený družicemi GPS, možnost nastavení časových, navigačních nebo sportovních alarmů. Garmin fenix v případě alarmu dokáže majitele upozornit zvukově i vibracemi.

V balení je obsaženo: hodinky, nabíječka do sítě 220V, datový kabel, bezdrátový snímač tepové frekvence, oranžový řemínek.

Podrobné technické specifikace:
Rozměry: 4.9 x 4.9 x 1.7 cm, velikost displeje: 3.1 x 3.1 cm, rozlišení displeje: 70 x 70 pixelů, typ displeje: transflectivní, monochromatický LCD, hmotnost: 82.9 g,
akumulátor: LiIon, výdrž: až 50 hodin (GPS mód); až 3 týdny (senzor mód); až 6 týdnů (režim hodinek),
odolnost proti vodě: IPx7 (vhodné pro plavání), vysocecitlivý GPS přijímač, interface: USB/ANT+/Bluetooth,
předehraná základní mapa světa, vestavěná paměť: 20 MB, možnost uložení až 1000 waypointů, počet tras: 50, záznam prošlé trasy: až 10.000 bodů aktivního záznamu, až 100 uložených prošlých tras,
elektronický 3-osý kompenzační kompas, barometrický výškoměr s automatickou kalibrací podle GPS,
podpora hry Geocaching (paperless), informace o západu/východu a pozici Slunce/Měsíce,
výpočet plochy pozemků, možnost dohrání uživatelské databáze bodů zájmu POI, podpora bezdrátového přenosu dat do jiných GPS Garmin s ANT+, kompatibilita s Garmin Connect,
funkce hodinek: datum/čas/zvukový alarm/stopky/chronograf/vibrační alarm,
možnost nastavení uživatelských profilů pro cyklistiku a běh, fitness funkce: Auto Pause®, Auto Lap®, alarmy, uživatelsky definovatelné zobrazení dat na displeji, měření veličin, jako je: zdolaná vzdálenost/srdeční tep/tempo/rychlost/spálené kalorie/nastoupané metry/výškový profil/vývoj barometrického tlaku/teplota a další.

Komentáře k produktu

    Zeptejte se nás
    Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
    Nezapomeňte servisovat Vaše vybavení a to zejména el. multiplikátory a navijáky, i když letos do Norska nevyrazíte. Více info na +420 776 845 524.
    Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.