Košík0
Způsoby doručení
Dopravaod 159 Kč
Doprava zdarma od 2000 Kč

Halco Laser Pro 190 STD Chrome Tiger

Laser Pro 190 je všeobecně uznáván jako jedna z nejlepších nástrah pro trolling.
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
Halco Laser Pro 190 STD Chrome Tiger
-8 %
Novinky
Lze s ním trollovat v širokém pásmu rychlostí, avšak optimální rychlost pro trolling pelagických ryb je přibližně 6,5 uzlu. Všechny návazce Halco Laser Pro jsou vybaveny jedinečným systémem upevnění Bullet Proof Bib společnosti Haclo, který zajišťuje, že vaše návazce vydrží zkoušku časem a budou i nadále chytat jednu rybu za druhou. Zkuste Laser Pro 190 kombinovat s návazci Snap nebo Super Snap, abyste si zajistili šanci na zdolání ryb s ostrými zuby, jako jsou barakudy, wahoo a makrely.

Nezapomeňte, že své nástrahy vždy trolujte v různých vzdálenostech od lodi. Nejenže tím pokryjete větší plochu, ale také se vyhnete zamotání při otáčení lodi, protože bližší nástraha při otáčení projde pod vzdálenější nástrahou. Model Laser Pro 190 má tři možnosti hloubky potápění - Standard (1 m), Deep Diver (2 m+) a Crazy Deep XDD (6 m) a lze jej trollovat rychlostí až 11 uzlů.

Délka: 185 mm/7'3″
Hmotnost: 47 g
Rychlost trollingu: 5-9 uzlů
Háčky:4/0 x 3XXX Trebles
Použití: nahazování a trolling
Vztlak: plovoucí
Potápění: 1 - 6m

    Zeptejte se nás
    Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
    Záruční a pozáruční servis navijáků a el. multiplikátorů všech značek. Více info na +420 776 845 524.
    Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.