Košík0
Způsoby doručení
Dopravaod 159 Kč
Doprava zdarma od 2000 Kč

Halco Max 220 22cm 180g White Redhead

Představujeme vám nejnovějšího a NEJVĚTŠÍHO člena rodiny Max od společnosti Halco
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
Halco Max 220 22cm 180g White Redhead
-4 %
Novinky
Tento minnow je vhodný jak pro nahazování, tak pro trolling. Nástraha je masivní 220mm dlouhá a váží 180 gramů a její štíhlý profil nahazuje jako střela i do nejsilnějšího větru. Byl navržen tak, aby se pohyboval rovně a věrně několik metrů pod hladinou i v těch nejdrsnějších mořských podmínkách. Proudnicová konstrukce umožňuje dosáhnout vysoké provozní rychlosti a maximální expozice háčku, která je při konstrukci nástrahy důležitá.

Stejně jako všechny nástrahy Halco je i Max vyroben ze špičkových polymerů a byl zkonstruován s ohledem na pevnost a odolnost. Standardní výbavou nástrahy Max jsou odolné rybí kroužky Halco a dva extra silné háčky Mustad.

V dnešním světě chce každý, aby se věci děly RYCHLE. Ryby nejsou jiné - chtějí to a chtějí to hned. Halco Max 220 jim přesně tohle nabízí - nástrahu, kterou lze nahazovat nebo trollovat až do rychlosti 20 uzlů - to je rychlost!!!

Rychlost trollingu: 2-14 uzlů
Hmotnost: 180 g
Délka 220 mm, 8,7 palce
Háčky č. 9/0 Mustad Inline Singles
Použití Jigging, Casting, Trolling
Vztlak Rychle se potápějící

    Zeptejte se nás
    Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
    Záruční a pozáruční servis navijáků a el. multiplikátorů všech značek. Více info na +420 776 845 524.
    Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.