Košík0
Způsoby doručení
Dopravaod 159 Kč
Doprava zdarma od 2000 Kč

Roybait EEL orange keler 23cm 230g

Nový tvar pro ještě dráždivěší pohyb
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
Roybait EEL orange keler 23cm 230g
-4 %
Nový jig ve tvaru úhoře, fantasticky účinná nástraha na tresky obecné, mořské kočky a halibuty.

Jedná se o revoluční novinku pro lov velkých exeplářů halibuta a tresky obecné. Jig je vybaven jedním kvalitním jednoháčkem, který je umístěn velmi blízko ocasu. Takže nedochází k planým záběrům, kdy ryba zatáhne jen za ocas, ale nástrahu nedobere. Návnada se spustí ke dnu a pohyb lodi už vykoná sám dráždivý pohyb, který vyprovokuje dravce k útoku. To znamená, že při lovu s toto nástrahou nedochází k velkému fyzickému vyčerpání, jak tomu často bývá při lovu s těžkými pilkry. Uvedení této nástrahy na trh předházela serie náročných testů. Jigová hlava byla vyvinuta tak, aby zvýšila úspěšnost vylovení chycené ryby na maximum. Tato nástraha byla inspirována chováním velkých dravců, kteří vždy útočí na nic netušící hejna z tmavých hlubin oceánů.

Komentáře k produktu

Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Nezapomeňte servisovat Vaše vybavení a to zejména el. multiplikátory a navijáky, i když letos do Norska nevyrazíte. Více info na +420 776 845 524.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.