Košík0
Způsoby doručení
Dopravaod 159 Kč
Doprava zdarma od 2000 Kč

Roybait JIg XXL 32cm 600g sleď magnet

Jedná se o revoluční novinku pro lov velkých exeplářů halibuta
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
Roybait JIg XXL 32cm 600g sleď magnet
-15 %

Jedná se o revoluční novinku pro lov velkých exeplářů halibuta a tresky obecné. Jig je vybaven jedním kvalitním trojháčkem. Po záběru se zadní trojhák vytrhne z magnetu a při zdolávání již nedojde k poškození ryperu od zubů zdolávané ryby. Návnada se spustí ke dnu a pohyb lodi už vykoná sám dráždivý pohyb, který vyprovokuje dravce k útoku. To znamená, že při lovu s toto nástrahou nedochází k velkému fyzickému vyčerpání, jak tomu často bývá při lovu s těžkými pilkry. Uvedení této nástrahy na trh předházela serie náročných testů. Jigová hlava byla vyvinuta tak, aby zvýšila úspěšnost vylovení chycené ryby na maximum. Trojháček je lišácky umístěny na sponí části ryperu, protože 100% záběrů přichází zespod. Tato nástraha byla inspirována chováním velkých dravců, kteří vždy útočí na nic netušící hejna z tmavých hlubin oceánů.
 

Komentáře k produktu

1|Ruda Kunc, 23.06.2012, 23:30
Díky za doporučení, v dubnu jsme si na ně luxusně zachytali nedaleko od Hasviku. Letos jsem to jen testoval, ale na příští výpravu si jich koupíme více. Fungovali lépe než pilkr.
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Nezapomeňte servisovat Vaše vybavení a to zejména el. multiplikátory a navijáky, i když letos do Norska nevyrazíte. Více info na +420 776 845 524.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.