Košík0
Způsoby doručení
Dopravaod 159 Kč
Doprava zdarma od 2000 Kč

Thermo podkolenky - Extra Long

Nové revoluční termo ponožky které byly 2 roky ve vývoji
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
Thermo podkolenky - Extra Long
-6 %
Doporučujeme
Nové revoluční termo ponožky které byly 2 roky ve vývoji Byly certifikovány renomovaným britským testovacím úřadem a ohodnoceny stupněm  "TOP RATING" 2,34 , test byl proveden podle bristkého standardu BS 4745.Značkové outdoorodové termo ponožky mají stupeň hodnocení "TOP RATING" okolo 1.5,  klasické oblekové ponožky mají stupeň 0,40  Proč jsou ponožky Heats Holders tak teplé? Froté výplň má extra dlouhé smyčky - je použit specifický,intenzivní proces česání z vnitřní strany ponožky - ponožka obsahuje velký objem akrylové pryže - je zachycen v mnohem vetší míře teplý vzduch oproti klasickým termo ponožkám,   vzduch je nejlepší izolátor.Čím více zachyceného vzduchu je ve vrstvě materiálu ponožky,   tím je větší je tepelná izolace a vyšší "TOP RATING"

UNIVERZÁLNÍ VELIKOSTI 6-11!!!

Komentáře k produktu

Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Nezapomeňte servisovat Vaše vybavení a to zejména el. multiplikátory a navijáky, i když letos do Norska nevyrazíte. Více info na +420 776 845 524.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.