Košík0
Způsoby doručení
Dopravaod 159 Kč
Doprava zdarma od 2000 Kč

Ursuit Thermo prádlo - Next to Skin

Kvalitní funkční thermo prádlo od finského výrobce Ursuit
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
Ursuit Thermo prádlo - Next to Skin
-13 %
Novinky
Kvalitní thermo prádlo od finského výrobce Ursuit. Při výrobě byly použity nejmodernější technologie. Toto prádlo se obléká na holé tělo. Prádlo je vyrobeno z materiálu Coolmax Bioaktivní. Tento materiál se skládá ze dvou různých vláken, Trevira a Bioaktivní Coolmax. Obě vlákna jsou 100% polyester.

Materiál Trevira Bioaktiv obsahuje ionty stříbra, které chrání před bakteriemi. Ionty stříbra jsou umístěny tak těsně, že brání růstu a výskytu bakterií. Tím je produkt hygienický a bez zápachu i po několika dnech nošení.. Nit z mikrovlákna efektivně odvádí vlhkost, rychle schne, je měkká a lehké.

Coolmax vlákno je vyrobeno z polyesterového Dacronu, který neabsorbuje vlhkost. Tento materiál doslova tlačí pryč vlhkost od pokožky a vede ji na povrch látky, kde se odpařuje velmi rychle.

Material: 61% polyamide, 30% coolmax, 9% elastane.
Velikost:L, ­

Komentáře k produktu

Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Nezapomeňte servisovat Vaše vybavení a to zejména el. multiplikátory a navijáky, i když letos do Norska nevyrazíte. Více info na +420 776 845 524.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.