Košík0
Způsoby doručení
Dopravaod 159 Kč
Doprava zdarma od 2000 Kč

WWT Offshore Iland Lures GOLDEN EYE 17cm

Návnady Iland Style si získaly celosvětovou pověst nejlepších a nejproduktivnějších umělých nástrah současnosti.
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
WWT Offshore Iland Lures GOLDEN EYE 17cm
-9 %
Novinky
WWT Iland Style Lures turnajově osvědčená trollingová nástraha na lov na moři. Mástraha má vnější obal z hranolového mylaru, který zvyšuje viditelnost a realističnost. Vhoďte jednu do svého trollingového kufru a "rozsviťte" svou příští rybářskou výpravu. lland Style Lures si získaly celosvětovou pověst nejlepších a nejproduktivnějších umělých nástrah současnosti. Klíčem k jejich úspěchu je nápadný lesk a neuvěřitelný realismus. Brilance, která poskytuje nejširší možný rozsah detekce, a realističnost provokující k záběru, která přitahuje všechny druhy lovných ryb. Jedinečné zlaté oči provokující k záběru, dutá konstrukce hlavy pro zapuštění háčků, návazce uvnitř hlavy a lesklé nylonové vlákno s obrubou pro bezkonkurenční účinnost a odolnost.

Tato ikonická nástraha, nazývaná také havajské oko, se nachází téměř na každé rybářské lodi. Obvykle se loví v kombinaci s ballyhoo, Ilander chytá vše, co plave. Lze s ním lovit samostatně nebo s proužkovou nástrahou a trollingem na hladině nebo na přívlač.

Jedinečná zlatá očka této nástrahy jsou výsledkem rozsáhlých testů a vývoje s cílem zajistit očka, která zastrašují, provokují a jsou výzvou.
Poskytují ten rozhodující krok za hranice realismu, který znamená rozdíl mezi pomalým denním úlovkem a vítězným výkonem na turnaji.

World Wide Tackle nabízí tuto nástrahu v nejoblíbenějších velikostech a nejúspěšnější modrobílé barvě s chromovými mylarovými proužky.
Pro zvýšení počtu záběrů přidejte za tuto nástrahu další nahou nástražní rybku nebo pruhovanou nástrahu.

Nástraha s jednou z nejlepších světových trollingových nástrah na současném trhu: BKK Kajiki HD Open Gap.

BKK Kajiki HD Open Gap je špičkový trollingový háček pro náčiní třídy 50lb-80lb. Rovný hrot Hand Ground v kombinaci s těžkým superpevným materiálem poskytuje ostří, které zajišťuje průnik a pevné zaseknutí při každém záseku. Cínová povrchová úprava zajišťuje, že hrot zůstane při trollingu mnohem déle ostrý. tento háček se velmi úspěšně používá při lovu mečounů v hlubokých vodách po celém světě.

Ručně broušený
Opět prolomit nejostřejší technologii ručního broušení, to aby hrot háčku k nebývalému penetračnímu výkonu!
Použití kvalifikované technologie ručního broušení, aby se obě strany tradičního kuželovitého hrotu háčku staly ekvivalentem trojúhelníkové čepele meče, nejenže sníží odpor při propíchnutí, zvýší průnik, zvýší rychlost propíchnutí, ale také výrazně zvýší odolnost proti opotřebení a odolnost proti ohybu hrotu háčku. konstrukční koncepce je stejná jako sklon dna lodi, pokud je strmější sklon, bude menší odpor, díky čemuž loď pluje vysokou rychlostí.

Velikost: 17 cm/6,5 palce
Akce nástrahy: Přímý podpovrchový běžec
Háček: BKK Kajiki Open Gap HD 8/0
Návazce: Berkley Big Game (Clear) 250lb
Ruční návazce zkušených rybářů%.
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Záruční a pozáruční servis navijáků a el. multiplikátorů všech značek. Více info na +420 776 845 524.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.