Brýle OAKLEY pro rybáře


"Vždy jsem věděl, že uspějeme, protože věříme v to co děláme a snažíme se vyrobit to nejlepší."

Značka Oakley
Založil ji v roce 1975 Jim Jennard, protože věřil, že stávající limity průmyslového odvětví doposud nedosáhly vrcholu. „Nikdo nevěřil mým vizím“ povídal Jim. „Nikdo mě neposlouchal“. Vstoupil na trh sám. Jim začal Oakley s 300 USD a jednoduchou ideou a to dělat produkty, které fungovaly a vypadaly lépe než cokoliv jiného na trhu. Prvním úspěch přišel uvedením motokrosových brýlí "O Frame" s čočkami zakřivenými podle křivky válce. Dále pak přišel na trh s modelem "Eyeshades", který započal revolucí ve sportovním odvětví.

První světoznámý sportovec, který oslovil OAKLEY byl Greg LeMond, který se brzy stal prvním trojnásobným vítězem Tour De France. A brzy i další profi jezdci jako Scott Tinley, Mark Allen a Lance Armstrong požadovali výkon a ochranu modelu "Eyeshades".

Desetiletí inovací přinesly nové produktové technologie a zkloubením umění a vědy bylo oceněněno více než 600ti světovými patenty. Dnes představuje Jannardova značka absolutní kvalitu a jedinné řešení pro ty, co potřebují podávat nekompromisní výkon.