Košík0
Způsoby doručení
Dopravaod 159 Kč
Doprava zdarma od 2000 Kč

Daiwa Sealine Xtreme Interline 30-50lbs 2díl 2,35m

Prut s vnitřním vedením pletenky
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
Daiwa Sealine Xtreme Interline 30-50lbs 2díl  2,35m
-6 %
Doporučujeme

Model 30-50lb pokrývá celou řadu těžkého mořského rybolovu s nástrahami na halibuta, tresku, linga a wolffische. Citlivá špička spolehlivě indikuje i nejjemnější záběry a silná páteř umožňuje zvládnout i souboje se 100kg obry! Četné ulovené velké exempláře, jako jsou halibuti přes 300 liber a tresky přes 60 liber, jsou důvodem, proč se řada Sealine X'treme Interline stala legendou mezi mořskými pruty. Nejvyšší standardy týkající se zpracování a osvědčené technologie, jako jsou uhlíková vlákna HVF, technologie X45 a spoje V-Joint, jsou pilíři spolehlivosti a dlouhé životnosti i za nejdrsnějších podmínek rybolovu na volném moři.

Není třeba říkat moc o tomto klasickém prutu - mnoho velkých halibutů a tresek bylo zdoláno s našimi pruty Sealine X'Treme Interline během posledních let. Každý, kdo s ním jednou lovil už ho nechce vyměnit za jiný prut. Verze prutu 30-50Ibs je vhodná pro mořský rybolov se všemi druhy návnad na platýze, tresky obecné, mníka a vlkouše.

Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Záruční a pozáruční servis navijáků a el. multiplikátorů všech značek. Více info na +420 776 845 524.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.