Košík0
Způsoby doručení
Dopravaod 159 Kč
Doprava zdarma od 2000 Kč

Eldris LightDuty - Mint Green

Nový Eldris LightDuty ™ (S) je spolehlivý nůž pro každodenní použití. Malý a flexibilní nůž, který lze dát do kapsy nebo do bedny s nářadím.
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
Eldris LightDuty - Mint Green
-8 %
Novinky
Je spolehlivý nůž pro vaše každodenní situace, malý, ale ostrý pomocník pro širokou škálu úkolů. I když má čepel délku pouze 50mm a tloušťku 2mm, můžete použít Eldris LightDuty ™ (S) na zahradě, v dílně nebo dokonce v kuchyni. Znovu a znovu. Čepel je leštěná a vyrobená z vysoce kvalitní švédské nerezové oceli a rukojeť z polymeru poskytuje bezpečné a stabilní uchopení pro každý řez. Díky materiálu a geometrii rukojeti je vytvořeno optimální tření, což znamená, že nůž vždy padne přímo do vašich rukou. Čepel z nerezové oceli zůstává po dlouhou dobu ostrá a není ovlivněna vlhkostí ani oxidy, takže je ideální pro práci venku i uvnitř.

Čepel je vyrobena z 12C27 nerezové švédské oceli nějvyšší kvality zpracované v naší továrně ve městě Mora. Šikovná velikost čepele se hodí pro různé situace, které Vás mohou potkat při vašich tůrách v přírodě, táboření a nebo při lovu a rybolovu. Eldris má perfektně padnoucí rukojeť do ruky, která je vyrobena ze dvou rozdílných polymerů a díky "Click" zámku perfektně drží v pochvě. Eldris je vhodný jak pro začínající dobrodruhy, tak pro zkušené zálesáky. Velkou výhodou tohoto nože je jeho délka čepele 50mm, díky které ho můžete nosit viditelně téměř ve všech městech bez hrozby postihu.
 
Technické údaje
Hmotnost79g
Délka153mm
Délka čepele50mm
Šířka čepele2mm
Výška čepele25mm
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Záruční a pozáruční servis navijáků a el. multiplikátorů všech značek. Více info na +420 776 845 524.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.