Košík0
Způsoby doručení
Dopravaod 159 Kč
Doprava zdarma od 2000 Kč

Morakniv Companion HeavyDuty MG (C)

Nůž určený do nejtvrdších podmínek
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
Morakniv Companion HeavyDuty MG (C)
-2 %


Companion Heavy Duty MG - je vhodný nůž pro outdoor nadšence a lovce. Má velkou ergonomickou rukojeť s protiskluzovou úpravou. Čepel je silná 3,2mm z *uhlíkové oceli. Pochva je vyrobena z odolného plastu v barvě vojenská zelená s klipem na opasek.

Rukojeť
Rukojeť je vyrobena z tvrdého plastu, ale je velmi ergonomická. Bezpečnost zvyšuje jemné zdrsnění a záštita, která zabraňuje, aby prsty sklouzly na ostří. I při razantních bodech mi ale ruka nikdy na záštitu nenarazila.

Uhlíková ocel je vhodná do drsného a studeného podnebí spolu s korozními vlivy, kdy je vyžadováno stálé ostří bez každodenního přebrušování. Charakteristická vlastnost je obsah chrómu nad 1,4%, s přídavkem molybdenu, vanadu, manganu, wolframu apod. a hlavně s „vysokým“ obsahem uhlíku.

Tyto nože však vyžadují větší pozornost z pohledu koroze. Musí být vždy řádně očištěny a osušeny po použití. Korozní proces  znehodnocuje čepel nejen esteticky, ale i z pohledu stálosti ostří.

Koroze způsobena nedostatečnou údržbou není předmětem reklamace.


http://www.moraofsweden.cz


Vyrobeno ve Švédsku

Specifikace
Tvrdost58HRC
Materiálcarbon ocel sandvik
Hmotnost135g
Délka čepele10.5cm
Celková délka22.5cm
Průměr hřbetu3.2mm
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Záruční a pozáruční servis navijáků a el. multiplikátorů všech značek. Více info na +420 776 845 524.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.