Košík0
Způsoby doručení
Dopravaod 159 Kč
Doprava zdarma od 2000 Kč

Pletenka SHIMANO Kairiki 0,35mm 39,5kg 300m Multicolor

Kairiki 8 je vysoce technicky vyspělá pletenka s 8 prameny
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
Pletenka SHIMANO Kairiki 0,35mm 39,5kg 300m Multicolor
-13 %
Kairiki 8 je vysoce technicky vyspělá pletenka s 8 prameny, která využívá exkluzivní hustou vazbu VT Construction pro dosažení hladšího povrchu a menšího průměru. Je ideální pro všechny druhy použití ve sladkých i slaných vodách, má hladký profil, velmi dobře nahazuje a také minimalizuje hluk při průchodu vodítky prutu pod napětím.

Pokud patříte k rybářům, kteří oceňují významné výhody, které jim může přinést použití pletenky, je pro vás prvotřídní pletenka Shimano Kairiki 8 určena. V porovnání s mnoha 8 pramenými pletenkami je Kairiki 8 znatelně hladší s kulatějším profilem, což má za následek delší přesnější náhozy, vyšší citlivost a také snížení hluku při hř s rybou. Konstrukce VT použitá při výrobě Kairiki 8 kombinuje osm nosných vláken dohromady pod stálým a rovnoměrným víceúhelníkovým napětím. Díky tomu se každé vlákno stlačí a dokonale přiléhá k sousedním vláknům, čímž vzniká kompaktnější pletenka s kulatějším profilem. Výsledkem těsnějšího splétání je menší průměr, zvýšená citlivost a hladší povrch, což přispívá k vysokým výkonnostním vlastnostem.
 
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Záruční a pozáruční servis navijáků a el. multiplikátorů všech značek. Více info na +420 776 845 524.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.