Košík0
Způsoby doručení
Dopravaod 159 Kč
Doprava zdarma od 2000 Kč

Shimano Plays 4000

Elektrický multiplikátor
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
Shimano Plays 4000
-15 %
Doporučujeme

AKCE! Při zakoupení pletenky na tento multiplikátor Vám provedeme navinutí a kalibraci zdarma. Při objednání (stačí napsat do poznámky "chci návin") doporučeného návinu 0,32mm pletené šňůry sleva 20% na návin.

Shimano Plays 4000⚡Elektrický multiplikátor pro hlubinný rybolov

Shimano Plays 4000 je výkonný elektrický multiplikátor, který je ideální pro mořský rybolov 🌊 a hlubinné techniky. Díky motoru Muteki nabízí rychlost navíjení až 170 metrů za minutu 🚀, což umožňuje efektivní lov i ve velkých hloubkách.

Tento model je vybaven jemně laditelnou brzdou s maximální silou 15 kg 💪, což vám pomůže zvládnout i nečekaně velké úlovky. Systém Raku Raku 🔥 automaticky přizpůsobuje rychlost navíjení podle tahu vlasce, zatímco Shielded A-RB ložiska poskytují maximální hladkost chodu a odolnost vůči soli a nečistotám.

Díky Fine Dot LCD displeji 📟 budete mít vždy přehled o nastavení a hloubce, a to i na přímém slunci ☀️. Shimano Plays 4000 je kompaktní a snadno ovladatelný, což z něj činí skvělou volbu pro rybáře, kteří hledají kombinaci síly, technologie a pohodlí ⚙️.

🔹 Maximální rychlost navíjení: 170 m/min 🚀
🔹 Maximální brzdná síla: 15 kg 💪
🔹 Motor: Muteki – vysokorychlostní a vysoký točivý moment ⚡
🔹 Displej: Fine Dot LCD – skvělá čitelnost i na slunci ☀️
🔹 Technologie: Raku Raku System 🔥, Shielded A-RB ložiska ⚙️, Carbon Cloth Drag Washers

S tímto multiplikátorem získáte spolehlivého partnera pro hlubinný rybolov, který vám umožní efektivně zdolávat i ty největší výzvy.

Chcete se dozvědět více? Podívejte se na.


Elektrické rybářské navijáky

ModelPoč. ložisekPřevodKapacitaHmotnost
P40002x S ARB3.2:1680m 0.32mm1270g

 

 

  • 12V elektromotor s navíjecí silou až 50kg - rychlost navíjení
    lze libovolně plynule regulovat
  • Digitální počítadlo - označujicí hloubku nástrahy
  • Rychlost navíjení tohoto modelu udávý výrobce firma Shimano
    na 170m/min - při použití kilového pilkeru je stále rychlost přes 130m/min
  • Funkce tzv. automatického pilkrování kdy je možno prut odložit do 
    držáku a systém za vás pomocí impulzů prohledá celý vodní
    sloupec - JIGGING
  • Funkce Raku Raku - systém navíjení podle tahu vlasce - automaticky zpomalí při výpadu bojující ryby
  • Hliníková cívka je vybavena vázacím kolikem k uchycení
    pletené šňůry 
  • Naviják je vybaven kovovými převody a hvězdicovou brzdou
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Záruční a pozáruční servis navijáků a el. multiplikátorů všech značek. Více info na +420 776 845 524.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.