Košík0
Způsoby doručení
Dopravaod 159 Kč
Doprava zdarma od 2000 Kč

WWT Offshore Iland Lures GATLIN JET Pink 25cm

World Wide Tackle Gatlin Jet má 17 otvorů, které vytvářejí bublinové stopy lákající ryby, které jsou smrtící pro tuňáky, dorada, marlíny, wahoo, plachetníky a královské ryby
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
WWT Offshore Iland Lures GATLIN JET Pink 25cm
-7 %
Novinky
Pro dosažení nejlepších výsledků trollujte Gatlin Jet rychlostí 4-12 uzlů, a to s přírodní návnadou nebo připevněnými proužky nebo bez nich.

Navázáno jednou z nejlepších světových trollingových nástrah na současném trhu: BKK Kajiki HD Open Gap.

BKK Kajiki HD Open Gap je špičkový trollingový háček pro náčiní třídy 50lb-80lb. Rovný hrot Hand Ground v kombinaci s těžkým superpevným materiálem poskytuje ostří, které zajišťuje průnik a pevné zaseknutí při každém záseku. Cínová povrchová úprava zajišťuje, že hrot zůstane při trollingu mnohem déle ostrý. tento háček se velmi úspěšně používá při lovu mečounů v hlubokých vodách po celém světě.

Ručně broušený
Opět prolomit nejostřejší technologii ručního broušení, to aby hrot háčku k nebývalému penetračnímu výkonu!
Použití kvalifikované technologie ručního broušení, aby se obě strany tradičního kuželovitého hrotu háčku staly ekvivalentem trojúhelníkové čepele meče, nejenže sníží odpor při propíchnutí, zvýší průnik, zvýší rychlost propíchnutí, ale také výrazně zvýší odolnost proti opotřebení a odolnost proti ohybu hrotu háčku. konstrukční koncepce je stejná jako sklon dna lodi, pokud je strmější sklon, bude menší odpor, díky čemuž loď pluje vysokou rychlostí.

Délka nástrahy: 10"/27cm
Barva: růžová/čirá/stříbrné třpytky
Návazce: Berkley Big Game (čiré) 250 lb
Háček:BKK Kajiki Open Gap HD 9/0
Ruční návazce zkušených rybářů
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Záruční a pozáruční servis navijáků a el. multiplikátorů všech značek. Více info na +420 776 845 524.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.