Košík0
Způsoby doručení
Dopravaod 159 Kč
Doprava zdarma od 2000 Kč

Výsledky vyhledávání "jig"

 • Video: Osazení vláčecí ryby ATOKA

  20. 04. 2023
  V tomto videu si předvedeme jak správně osadit ICEfish vláčecí rybu ATOKA pro úspěšný rybolov. Názorně si předvedeme jak rybu osadit klasickým způsobem na kulatou jigovou hlavičku, která je vhodná spíše do klidnějšího počasí, kdy je mořská hladina jako “olej”.
 • Video: Rigování na halibuta

  19. 04. 2023
  Pro blížící se sezónu lovu halibutů, jsme pro vás připravili instruktážní video. Kde se dozvíte, jak připravit levně dokonalou nástrahu na tuto jedinečnou rybu. S touto nástrahou zvyšujete svoji šanci na ulovení této vzácné ryby na maximum.
 • Jak lovit na hloubkách v Norsku?

  24. 03. 2023
  Zde se zaměříme na výběr správných pilkrovacích prutů, nebo na výběr prověřených nástrah a samozřejmě i na volbu správného multiplikátoru. Po přečtení tohoto článku bez problémů sestavíte idelání kombinaci prutu, multiplikátoru a nástrahy pro pilkrování na větších hloubkách.
 • Jak na mořskou přívlač v Norsku?

  13. 03. 2023
  Rybaření v Norsku je oblíbenou disciplínou pro řadu profesionálních i amatérských rybářů. Pokud se chystáte vyrazit na dovolenou do Skandinávie, přečtěte si naše osvědčené tipy na rybářskou výbavu. Prozradíme, na co chytat mořské velikány.
Záruční a pozáruční servis navijáků a el. multiplikátorů všech značek. Více info na +420 776 845 524.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.